Terapia manualna FDM w Centrum Gawłowska Wrocław
Kategoria
Opis dostawcy

We Wrocławiu znajduje się Centrum Rehabilitacji Gawłowska. Zapisać się tam można na leczenie kręgosłupa dopasowane indywidualnie do pacjenta. Zapewniają rehabilitację np. pourazową, pooperacyjną, po złamaniach. Specjaliści wykonują terapie manualne. Skorzystać z tego mogą osoby cierpiące na bóle pleców, niestabilność w stawach, osłabienia, ograniczenia ruchomości.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Propozycja jest skierowana również do sportowców mających kontuzje. Centrum Rehabilitacji Gawłowska w ofercie ma: suche igłowanie, fizjoterapię, fale uderzeniowe, laser wysokoenergetyczny, krioterapię. Specjaliści wykonują także taping. Stosowany jest w fizjoterapii przeciwbólowej, neurologicznej, ginekologicznej i innych.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Warto się umówić na taping, gdy: bolą kolana, szybciej chce się wyleczyć blizny, mieć lepszą kondycje i być bardziej sprawnym. Z tej metody leczenia korzystać mogą dzieci, kobiety w ciąży i niemowlaki. W centrum wykonywane są zabiegi drenażem limfatycznym. To skuteczna i przyjemna metoda na pozbycie się np. cellulitu.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon do dostawcy
663025800
Siedziba dostawcy
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Nip
8981153108
Regon
363264255
  • Terapia manualna FDM w Centrum Gawłowska Wrocław
  • Terapia manualna FDM w Centrum Gawłowska Wrocław